Компанія "SoHoDream" давно підкорює ринок і серця покупців України. Нашим основним напрямком є продаж різноманітних сучасних пристроїв і аксесуарів. У нашому магазині Ви знайдете величезний вибір продукції від провідних виробників, таких як Apple, Meizu, Xiaomi, JBL і багатьох інших брендів..

Чому нас вибирають? 

-Актуальні і низькі ціни 

Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки вигідні ціни, а й привабливі акції та колосальні розпродажі.


-Гарантія 

Ми впевнені в продукції, яка продається в нашому магазині і надаємо гарантію на весь асортимент. Будьте впевнені в якості придбаного товару! 

-Trade-In 

Поміняти старе на нове можливо в магазині "SoHoDream". Здавши свою стару електроніку (телефон, планшет і ін.), Ви отримуєте знижку на покупку нового пристрою. 

-Зручні варіанти оплати 

Для Вашого комфорту у нас є кілька варіантів оплати. Ви зможете здійснити оплату готівкою розрахунком, банківською картою, наложним платежем. 

-Отримання товару  

Де б ви не жили - в Києві, Дніпрі, Львові чи будь-якому іншому місті України, "SoHo Dream" дбайливо упакує Ваше замовлення і своєчасно відправить його. Так само можна забрати замовлення в нашому магазині або замовити доставку до будинку. 

Інтернет-магазин «SoHoDream» був заснований в 2014 році. 

І кожен день ми намагаємося дарувати посмішки нашим покупцям!

Всі свої зусилля ми спрямовуємо на поліпшення якості обслуговування і сервісу. Ми працюємо, щоб виправдати Вашу довіру, зробити Вашу покупку особливою і на довгі роки.